قوانین گیگفا هاست

 • شرایط و ضوابط كلی ارائه خدمات
  تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات گیگفا اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای گیگفا، حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت می کنند و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی این سایت به سایرین با اختلال مواجه شود. گیگفا حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یك از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد.
 • دلایل Suspend شدن اکانت کاربر
 • دلائل مختلفی برای بسته شدن اکانت کاربران وجود دارد. عمده ترین دلایل عبارتند از :
  - عدم دریافت 5 بازدید در یک ماه. ( فقط سرویس های رایگان )
  - استفاده از نام دامنه / زیر دامنه هایی که عبارت هایی نظیر yahoo, paypal, bank, gmail و ... در آن ها وجود داشته باشد.
  - ارسال ایمیل گروهی ( فقط سرویس های رایگان )
  - ثبت تعداد انبوهی اکانت ( فقط سرویس های رایگان )
  - استفاده از اسکریپت های Null شده
  - استفاده از RapidLeech
  - استفاده از HTTP Tunel ( فقط سرویس های رایگان )
  - استفاده از اسکریپت های Chat ( فقط سرویس های رایگان )
  - راه اندازی سایت هایی که از لحاظ محتوا با قوانین کشور ایران مغایرت دارند ( موزیک، فیلم، ... )
 • رعایت کامل CopyRight
 • سرویس هایی که توسط سایت گیگفا ارائه می شوند به طور کامل شامل قوانین کپی رایت می باشند.
  بنابراین رعایت کلیه قوانین کپی رایت و حق انتشار در سایت گیگفا چه برای موارد داخل و چه موارد خارج از کشور الزامی می باشد.
 • ارسال هرزنامه (Spam)

  ارسال حجم زیادی پیامهای غیر ضروری و یا بازرگانی از طریق اینترنت (كه به این عمل ارسال اسپم می گویند) بدون توجه به اینكه این عمل ظرفیت سرور را پر می كند یا در سرویس دهی به کاربران گیگفا اختلال ایجاد می نماید یا خیر، ممنوع است. هر گونه توزیع و یا فروش نرم افزارهایی که برای ارسال هرزنامه به کار می روند نیز، بر روی سایتهایی که بر روی سرورهای این سایت قرار دارند، ممنوع است. سایت متخلفین از این بند بلافاصله مسدود خواهد شد. گیگفا  این حق را برای خود محفوظ می دارد كه به صلاح‌دید خود در مورد اینكه چه موردی تخلف از این بند را مشخص می كند، تصمیم گیری نماید.

  برنامه های اجرایی

  هر نوع برنامه ای كه خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد كه بر عملكرد سرور یا سلامت شبكه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودكار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. گیگفا برنامه های اجرایی را كه با سایتهایی كه توسط این شرکت میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را كه احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.

  استفاده غیر قانونی

  سرورها و خدمات میزبانی وب گیگفا فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند. ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، كه در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه كه مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

  ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی

  استفاده از سرویسها یا تجهیزات گیگفا برای ایجاد یا ارسال ویروسها، كرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات هكری ممنوع است.

  مسئولیت کاربران

  کاربران گیگفا مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر کاربران گیگفا را محترم بشمارند. گیگفا این حق را برای خود محفوظ می دارد كه خدمات ارائه شده به کاربرانی كه از خدمات گیگفا به گونه ای استفاده می كنند كه تأثیر مخربی بر دیگر کاربرانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماید.

  اقداماتی که در صورت عدم رعایت شرایط خدمات انجام می شود

  تخلف یک کاربر از رعایت مفاد این توافقنامه، زمینه ساز بسته شدن سرویس وی می شود. گیگفا تنها مرجع قضاوت در مورد اینکه چه چیزی مغایر این توافقنامه است، می باشد. هنگامی كه گیگفا از تخلفی نسبت به این توافقنامه اطلاع پیدا كند، یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد. در طی این بررسی، گیگفا به منظور جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز احتمالی امكان دسترسی کاربر را محدود می سازد. بسته به میزان اهمیت تخلف، گیگفا بر اساس تشخیص خودش می تواند سرویس میزبانی وب یك کاربر را محدود ساخته، معلق نموده و یا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته یك عمل مجرمانه باشد، گیگفا بخش مبارزه با جرایم رایانه ای نیروی انتظامی و سایر مقامات قانونی مرتبط با چنین تخلفاتی را در جریان قرار خواهد داد.

  اعمال تغییرات در سرویسها

  گیگفا این حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید. گیگفا می تواند در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کند.

  (Backup) تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات

  کاربران گیگفا منحصراً و كاملاً مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود هستند و گیگفا مسئولیتی را در این مورد نمی پذیرد.

  حق مالکیت معنوی گیگفا

  مشتریان نمی توانند بدون موافقت كتبی گیگفا، تمام یا بخشی از متونی را كه بر روی وب سایت گیگفا قرار دارد كپی نموده، تكثیر كرده، چاپ مجدد نموده یا به هر شكل دیگر به كار ببرند و نمی توانید از نشان تجاری، علائم و کلاً هر چیز دیگری که حقوق مالكیت معنوی آن برای این سایت ثبت شده است، بدون مجوز كتبی گیگفا استفاده كنند.


  موارد فورس ماژور

  گیگفا هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد. ضمن اینكه گیگفا تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و... مسئول نمی باشد و شما به هنگام ثبت نام در گیگفا و یا سفارش سرویس این تعهد را میدهید كه ادعایی در این رابطه نداشته باشید. اما در چنین شرایطی گیگفا تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.

  رفع مسئولیت
 • سایت گیگفا یکی از نمایندگان ByetHost انگلستان در ایران می باشد. مدیریت تمام سرویس هایی که در سایت گیگفا ارائه می شوند توسط ByetHost انگلستان انجام می شود و هزینه سرور و سایر موارد نیز توسط ByetHost تامین می شود و گیگفا هیچ گونه دسترسی به این سرویس ها ندارد و تنها واسطه ای میان شما و ByetHost است.

 • پرداخت ها

  تمام هزینه ها بر حسب تومان نمایش داده شده اند. پرداخت ها نیز باید به ریال و دلار صورت بگیرند. گیگفا روشهای پرداخت زیر را می پذیرد.
  - حواله به حسابهای بانکی اعلام شده بر روی وب سایت رسمی.

  تمدید قراردادها

  جهت جلوگیری از قطع سرویس، مشتریان باید حداکثر 5 روز بعد از تاریخ انقضاء نسبت به تمدید سرویس خود اقدام کنند. در صورت عدم تمدید به موقع دامنه و هاستینگ، گیگفا هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت.